• Materská škola od 1.2.2021 DO 5.2.2021

materská škola je od 1.2.2021 do 5.2.2021 otvorená pre zákonných zástupcov detí z kritickej infraštruktúry a rodičov detí, ktorým povaha práce nedovoľuje pracovať z domu.

• Projekt

• Bezpečná škôlka v Zohore

Ďakujeme Nadácií Volkswagen Slovakia za poskytnutie grantu na podporu nášho projektu „Bezpečná škôlka v Zohore" v rámci grantového programu „Projekty zamestnancov“. Vďaka patrí ochotnému rodičovi Renému Fusekovi, ktorý sa spolupodieľal na projekte a spolupracoval s nami.

Vďaka projektu sme získali financie na zakúpenie dotykovej interaktívnej tabule do triedy ovečiek, kde pomocou informačných technológií zabezpečíme deťom dostatok vedomostí. Nakoľko má naša škôlka dopravné ihrisko a chceme prepojiť teóriu dopravnej výchovy u detí s praktickými poznatkami.

• Materská škola od 25.1.2021 DO 29.1.2021

materská škola je od 25.1.2021 do 29.1.2021 otvorená pre zákonných zástupcov detí z kritickej infraštruktúry a rodičov detí, ktorým povaha práce nedovoľuje pracovať z domu.

• Školné za mesiac január

Poplatok za školné 20 eur neuhrádzajú deti, ktoré v mesiaci január nenavštevovali MŠ. Ak ste poplatok uhradili bude prenesený do nasledujúceho mesiaca.

• Materská škola od 18.1.2021 do 22.1.2021

materská škola je od 18.1.2021 do 22.1.2021 otvorená pre zákonných zástupcov detí z kritickej infraštruktúry a rodičov detí, ktorým povaha práce nedovoľuje pracovať z domu.

• Návrat do MŠ od 11.1.2021

Na základe vyjadrenia ministra školstva zo dňa 4.1.2021 bude materská škola otvorená od 11.1.2021:

1. pre deti zákonných zástupcov z kritickej infraštruktúry ( tj. zdravotný pracovník, vojak, policajt, hasič,  viac nájdete v zákone č. 45/2011 Z.z. o kritickej infraštruktúre), ak aj druhý rodič pracuje
            2. pre deti zákonných zástupcov, ktorým vyplýva z povahy práce, že nemôžu vykonávať prácu z domu (home office) a musia dochádzať  do zamestnania v štandardnom mieste výkonu práce, ak aj druhý rodič pracuje.

Zákonní zástupcovia pri nástupe detí do MŠ doložia kópiu potvrdenia od zamestnávateľa /týka sa to obidvoch zákonných zástupcov dieťaťa/ a vyhlásenie o bezinfekčnosti najdete TU.

Na základe zistenia záujmu, budú rodičia informovaní o organizácií MŠ od 11.1.2021.

Prosíme rodičov, aby vzhľadom k epidemiologickej situácií pristupovali k celej veci mimoriadne zodpovedne!

Ďakujeme!

• Príjemné prežitie Vianočných sviatkov, veľa šťastia, zdravia a úspechov v roku 2021!

Praje kolektív MŠ.

• Nariadenie RÚVZ zo dňa 7.12.2020

Starosta obce Zohor a riaditeľka materskej školy na základe jedného pozitívneho testu zamestnanca školy oznamujú, že v spolupráci s Úradom verejného zdravotníctva a podľa jeho odporúčaní pristupujú k nasledujúcim karanténnym opatreniam:

1/ Predbežne od 07.12.2020 (pondelok) do 11.12.2020 vrátane sa prerušuje prevádzka materskej školy, zamestnanci a  deti ostávajú v domácej izolácií.

Karanténna sa netýka zákonných zástupcov detí.

2/ Všetci zamestnanci ako blízke kontakty sa pretestujú pomocou PCR testov.

3/ Nástup do materskej školy bude oznámený. Prosíme o sledovanie webovej stránky školy.

Prosíme vás monitorujte zdravotný stav vašich detí aj váš. V prípade zhoršenia zdravotného stavu kontaktujte ošetrujúceho lekára.

• Pečenie medovníkov

• Každý z nás sa teší na príchod Vianoc. Ako tradične k Vianociam nemôže chýbať pečenie medovníkov. 3.12.2020 sa našou MŠ niesla vôňa Vianoc. Ďeťom sa vykrajovanie a pečenie medovníkov veľmi páčilo. Samozrejme aj chutilo.

• Jeseň očami detí

• Naša MŠ sa zapojila do súťaže Jeseň očami detí. Tri práce boli vybrané a aj ocenené porotou. Tešíme sa a zapojeným súťažiacim ešte raz blahoželáme. Výsledky súťaže ako aj výtvarné práce si môžete pozrieť TU.

• INFORMÁCIE K POPLATKU  ŠKOLNÉ ZA NOVEMBER A DECEMBER 2020

Upozorňujeme rodičov, aby platbu za školné uskutočnili za mesiace november a december súčasne do konca novembra.

November 20 eur

December 20 eur

Spolu 40 eur

• Príspevok do rodičovského združenia

Milí rodičia,

Rada by som vám pripomenula úhradu príspevku do Rodičovského združenia v čiastke 40 eur/rok na dieťa.

Peniaze prosím uhradiť na účet  SRRZ-RZ pri Materskej škole Zohor, vedený v SLSP, a.s., číslo účtu: SK27 0900 0000 0006 5283 5804.

Termín uhradenia je do 30.10.2020.

Ďakujem.

Predseda RZ

v prípade, že požadujete, aby vaše dieťa malo rúško v interiéri, informujte o tom pani učiteľky v triede. Odporúčame rodičom, zabezpečiť  deťom minimálne dve  zabalené rúška, ktoré budú z našej strany využívané na vychádzky mimo areál materskej školy.