• Nástup detí  k 2.9.2024
          • Nástup detí k 2.9.2024

• Informácie k nástupu dieťaťa do MŠ v šk. roku 2024/2025

Nástup detí do MŠ je 2.9.2024 (pondelok) do 8:00 hod. Prevádzka MŠ je od 6:30 hod. do 17:00 hod.

Prehľad zadelených detí do jednotlivých tried bude dostupný po prihlásení sa na edupage /heslo vám bolo zaslané do mailu/ a pri vchode na nástenke do MŠ. Po prihlásení sa do edupage, v pravom hornom rohu uvidíte svoje meno. Po rozkliknutí sa vám otvorí okno a tam uvidíte meno svojho dieťaťa a triedu ktorú bude tento šk. rok navštevovať.

Triedy na Školskej ulici 2 sú: Včielky, Ovečky, Mravčekovia, Lienky

Triedy na Elokovanom pracovisku Školská ulica 1A sú: Žabky, Ježkovia, Veveričky, Kuriatka

Dieťa bude potrebovať:

• prezuvky (pevnú obuv – nie šľapky, crocsy) – označené menom
            • pohodlné oblečenie – označené menom
            • náhradné veci do skrinky (oblečenie, bielizeň, atď.) – označené menom
            • pyžamo – označené menom
            • vankúš – označené menom iba na Školskej ulici 2
            • dievčatá hrebeň - označený menom
            • 1 balík hygienických vreckoviek /10x10ks/

Rodič predkladá pri nástupe do školy a po každom prerušení dochádzky do školy a školského zariadenia v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich kalendárnych dní „Písomné vyhlásenie o bezinfekčnosti“ dieťaťa.

Ďalej je potrebné priniesť:

Pri nástupe novoprijatých detí je potrebné odovzdať triednej učiteľke vyplnené a podpísané tlačivá:

Ľubica Mikušová