• Vianočné tvorenie v Senior Zohor n. o.

• Tento rok sme si pre seniorov z miestneho stacionára pripravili s deťmi  vianočné tvorenie - vyrábanie vianočných ozdôb. Išlo im to spolu výborne 🙂 Tešíme sa na skoré vzájomné nové stretnutia.

• Svetielková show

• Aj tento rok ďakujeme pánovi Mračnovi, že pre nás dnes rozsvietil nádherne vyzdobený dom vianočnými ozdobami a svetielkami. Ďakujeme veľmi pekne.

• Vianočná pekáreň

• Dnes sa škôlkou niesla vôňa Vianoc. Deti sa dozvedeli viac o zvykoch a tradíciach, ktoré sa spájajú s Vianocami. Vyskúšali si pečenie oblátok a medovníkov a na záver sme aj ochutnali čo sme si napiekli.

• Oznam jedáleň

• Vedúca školskej jedálne pri ZŠ Albína Brunovského v Zohore oznamuje všetkým stravníkom, že od 9. januára 2022 sa zvyšuje stravná jednotka na nákup potravín na jedno jedlo podľa vekových skupín nasledovne:

STRAVNÁ  JEDNOTKA  v ZŠ:

I. stupeň:                                1,70  €

II. stupeň:                               1,90  €

Zamestnanci ZŠ/MŠ:             1,60  €

STRAVNÁ  JEDNOTKA  v MŠ:

Desiata:                      0,50  €

Obed:                          1,20  €

Olovrant:                   0,40  €

Spolu:                         2,10  €

Ďakujeme za pochopenie.

Sylvia Dudeková

vedúca ŠJ

• Mikuláš

• Mik Mik Miki Mikuláš príď aj o rok medzi nás.... Dnes do našej materskej školy zavítal Mikuláš so svojimi pomocníkmi. Potešil deti darčekom a aj my sme si pripravili pre neho prekvapenie v podobe básničiek a pesničiek. Tento rok bol o niečo výnimočnejší tým, že sme si spolu s Mikulášom, anjelmi a čertom na záver zatancovali. Ďakujeme Mikuláš a už sa tešíme na teba o rok zas.