• Rozlúčka s predškolákmi

• ,,Skončili sa milé chvíle našich detských liet....." - tak zneli slová rozlúčky deti s materskou školou. Krátkym programom a pasovačkou sa rozlúčili s kamarátmi a pani učiteľkami. Odniesli si na pamiatku darčeky, ktoré im budú pripomínať bezstarostný život v škôlke.

riaditeľka MŠ oznamuje, že rozhodnutia o prijatí, alebo neprijatí detí do materskej školy na školský rok 2020/2021 bude vydávať osobne dňa 30.6.2020 od 15:00 hod. do 16:30 hod.

Do areálu MŠ vstupujte s rúškom a s vlastným perom.

Ďakujem.

• OZNAM PRE PREDŠKOLÁKOV

• Rozlúčka s predškolákmi

Napriek okolnostiam sme sa rozhodli zorganizovať rozlúčku predškolákov s materskou školou.

Bude sa konať 25.6.2020 (štvrtok) o 17:00 hod. na školskom dvore.

Rozlúčka bude bez opekačky a prosíme bez prítomnosti starých rodičov (max. súrodenci detí).

Účasť je len pre deti, ktoré odchádzajú v septembri do školy.

Ďakujeme a tešíme sa na vás.

Kolektív MŠ

• Usmernenie k otvoreniu MŠ od 15.6.2020

na základe opatrení Úradu verejného zdravotníctva SR a rozhodnutia ministra školstva, vedy výskumu a športu SR sa od 15. júna 2020 upravuje prevádzka materskej školy od 6:30 hod. do 16:30 hod.

Naďalej ostávajú skupiny detí ako boli vytvorené a doplnia sa deťmi na základe prejaveného záujmu rodičov.

Deti si prvý deň prinesú:

• vyhlásenie
            • náhradné oblečenie
            • náhradné rúško
            •  pyžamo
            • papuče

Doma zostane:

• vankúš
            • hračky
            • a rôzne pomôcky

Rodičia nebudú vstupovať do priestorov budovy MŠ. Deti budú preberať zamestnankyne MŠ pri vchodoch: vchod A skupiny 1,2,4,5 a vchod B skupina 3.

Do areálu MŠ budú vstupovať rodičia neobmedzene s rúškom.

• Potvrdenie o zdravotnom stave – k žiadostiam o prijatie do MŠ

Oznamujeme rodičom, ktorí si podávali žiadosť o prijatie dieťaťa do MŠ pre školský rok 2020/2021 elektronicky, alebo bez potvrdenia o zdravotnom stave od detského lekára, potvrdenie od lekára treba odovzdať osobne v MŠ dňa 22.6.2020 – 23.6.2020 od 14:30 hod. do 16:00 hod.

• 2% daní

Vážení rodičia a priatelia školy,

ešte stále nám môžete pomôcť skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Vyplnené tlačivá nemusíte posielať na daňové úrady. Prineste ich do MŠ a my zabezpečíme ich odovzdanie na daňovom úrade.

Ďakujeme.

Kolektív MŠ