• Výstava tekvíc v MŠ

V týždni od 10.10.2022 do 12.10.2022 sa v našej MŠ uskutoční výstava tekvíc, ktorou si skrášlime naše prostredie v MŠ a privítame pani Jeseň. Tekvicové výtvory nechávajte v exteriéri našej MŠ. Nezabudnite sa na svoju tekvičku podpísať.

Tešíme sa na vaše jesenné nápady a prajeme veľa kreativity.

Kolektív MŠ

• Sokoliari

• V pondelok 11.10.2021 navštívil našu materskú školu sokoliar so svojimi krásnymi zverencami. Porozprával deťom o živote, chove a lovení dravých vtákov a predviedol im, čo tieto dravce dokážu, akí sú rýchli a ako lovia.

• Súťaž Hyza Dobrotkovo

• Naša MŠ sa zapojila do súťaže Hyza Dobrotkovo. Dajte našej škôlke hlas.

Ako hlasovať za škôlku

1. Nakúpte výrobky označené súťažnou etiketou a pokladničný blok uschovajte

Podmienkou hlasovania je nákup akéhokoľvek produktu HYZA, ktorý je označený súťažnou etiketou. Nezabudnite si uschovať pokladničný blok z nákupu, ktorý budete potrebovať v prípade výhry.

1. Zadajte kód etikety a vyberte škôlku, za ktorú chcete hlasovať.

Nákupom produktov HYZA Dobrotkovo budete môcť udeliť škôlke 3 hlasovacie body. Nákupom ostatných HYZA produktov, ktoré sú označené súťažnou etiketou, udelíte škôlke 1 hlasovací bod. Hlasovať môžete aj viackrát, unikátny kód je však použiteľný iba raz.

1. Sledujte zoznam výhercov na stránke a poradie registrovaných škôlok

Na www.hyza.sk/dobrotkovo/sutaz/ môžete sledovať priebežné poradie škôlok, ako aj neustále aktualizovaný zoznam výhercov týždenných cien. Nezabudnite , každý týždeň sa žrebuje až 101 výhercov.

• Oznam

• V materskej škole sa vyskytla pedikulóza /vši/. Prosím skontrolujte prípadne ošetrite deťom hlavy.

• Bosonohý chodníček a zelený labyrint

• Ďakujeme Raiffeisen banke za podporu projektu Bosonohý chodníček a zelený labyrint. Ďakujeme vám všetkým, ktorí ste nám dali váš hlas.  Hravou formou chôdze naboso podporujeme u detí záujem o zdravý pohyb, zdravý životný štýl, otužovanie, správne držanie tela, rozvoj vnímania svojich zmyslov a ohľaduplnosť k prírode. Vzbudzujeme u detí záujem o kontakt s prírodou. Odbúráme nesprávne návyky pri chôdzi a držaní tela.

• Rozlúčka s letom

• 28.9.2021 sme mali rozlúčku s letom. Každé z detí si vyrobilo náhrdelník z cestovín, tancovali sme rôzne tance a spoločne si zaspievali. Prišiel nás pozrieť aj Ralf z Raiffeisen banky a slávnostne nám otvoril Bosonohý chodníček.