• Príjemné prežitie Vianočných sviatkov, veľa šťastia, zdravia a úspechov v roku 2021!

Praje kolektív MŠ.

• Nariadenie RÚVZ zo dňa 7.12.2020

Starosta obce Zohor a riaditeľka materskej školy na základe jedného pozitívneho testu zamestnanca školy oznamujú, že v spolupráci s Úradom verejného zdravotníctva a podľa jeho odporúčaní pristupujú k nasledujúcim karanténnym opatreniam:

1/ Predbežne od 07.12.2020 (pondelok) do 11.12.2020 vrátane sa prerušuje prevádzka materskej školy, zamestnanci a  deti ostávajú v domácej izolácií.

Karanténna sa netýka zákonných zástupcov detí.

2/ Všetci zamestnanci ako blízke kontakty sa pretestujú pomocou PCR testov.

3/ Nástup do materskej školy bude oznámený. Prosíme o sledovanie webovej stránky školy.

Prosíme vás monitorujte zdravotný stav vašich detí aj váš. V prípade zhoršenia zdravotného stavu kontaktujte ošetrujúceho lekára.

• Pečenie medovníkov

• Každý z nás sa teší na príchod Vianoc. Ako tradične k Vianociam nemôže chýbať pečenie medovníkov. 3.12.2020 sa našou MŠ niesla vôňa Vianoc. Ďeťom sa vykrajovanie a pečenie medovníkov veľmi páčilo. Samozrejme aj chutilo.